producent okien i drzwi

chat online
Ekologia

Ekologia

Współcześnie jednym z najważniejszych problemów o globalnej randze jest ochrona środowiska naturalnego. W Polsce jest to równie istotna kwestia, której rozwiązania szukają indywidualne jednostki, jak i firmy. Dzięki nim widoczne są kluczowe zmiany w procesach produkowania, transportowania, magazynowania, branży budowniczej oraz gospodarce odpadów. Firma Salamander również troszczy się o środowisko naturalne, dlatego tworzy profile okienne łudząco przypominające drewniane. Są one wyjątkowo estetyczne wizualnie, a przy tym pozostają w równowadze ze środowiskiem. Salamander ma na uwadze wytyczne z Unii Europejskiej odnoszące się do charakteru firmy i stopnia jej dbania o ekologię, dlatego dostosowuje procesy produkcji oraz utylizacji okien do obowiązujących norm prawa.

Salamander w trosce o ekologię, jak i zadowolenie Klientów starannie selekcjonuje używane PCV tak, by okna nawet po kilku latach użytkowania wyglądały tak samo jak podczas wyjścia z fabryki.

Odpowiednia receptura granulatu stosowanego w produkcji okien PCV nadaje im śnieżnobiały kolor i perłowy połysk. Utrzymanie ich w czystości nie sprawia użytkownikowi żadnego problemu,  a okna przez długie lata są bezpiecznie  użytkowane w towarzystwie dzieci, osób starszych czy posiadających alergie. Łatwa pielęgnacja okien wpływa również na oszczędność czasu i energii potrzebnej na inne ważne czynności.

Okna Salamander to wybór w pełni ekologiczny. Nawet jeśli w przyszłości zdecydujemy się na ich wymianę, to możemy być pewni, że w będą się one nadawały w 100% do recyklingu, a więc przyczynią się do powstania nowej generacji produktów, które komuś będą służyły przez kolejne lata.

© 2018 Grupa Solo - Producent Okien, Drzwi, Stolarki Aluminiowej