producent okien i drzwi

chat online
Jakość

Jakość

Każde produkowane przez naszą firmę okno czy drzwi balkonowe posiadają zestaw cech, które przemawiają za ich wysoką jakością. Wartość naszych wyrobów doceniana jest przez Klientów już od pierwszej chwili użytkowania nowoczesnych systemów. Znaczenie poszczególnych zalet produktów jest uzależnione jednak od miejsca ich zamontowania oraz warunków atmosferycznych, które w nim panują. Z pewnością nie zawiodą one w kwestii designu, jak i funkcjonalności.

Wszyscy potencjalni Klienci nabywający okna czy drzwi Salamander powinni starannie wybrać dla siebie najlepszą opcję spośród naszej szerokiej oferty oraz zwrócić uwagę na zalety wyrobów. Wówczas będą oni mieć 100% pewność trafności swojego wyboru.

Wykorzystywane  przez nas profile Salamander wyróżniają się klasą  RAL „A”, która świadczy najlepiej o ich wysokiej jakości. Ścianki zewnętrzne produktów mają grubość ponad 2,8 mm, a szerokość komór wynosi ni mniej niż 5 mm. Ich budowa zapewnia maksymalną trwałość konstrukcji i stanowi barierę dla panującej na zewnątrz temperatury. Warto w tym miejscu nadmienić, że inne profile jakie oferujemy występują w  klasie „B”  . Masywna budowa produktów Salamander jest zdecydowanie bardziej stabilna i wytrzymała na naprężenia zgrzewów naroży. Umożliwia to wykonywanie przeszkleń o większych rozmiarach odpornych na większe obciążenia.

Salamander jest więc niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o produkcję profili  wysokiej jakości. Ich energooszczędność parametry  sprawiają, że  produkty te są jedyne w swoim rodzaju, komfortowe w użytku oraz pełne estetyki.

© 2018 Grupa Solo - Producent Okien, Drzwi, Stolarki Aluminiowej