producent okien i drzwi

chat online
Kolorystyka

Kolorystyka

Szeroki wybór oklein drewnopochodnych sprawia, że okna i drzwi Salamander słyną ze swojej urozmaiconej kolorystyki. Okleiny te mogą być stosowane zarówno w jednostronnym, jak i dwustronnym wykończeniu profili. Zagęszczony układ słoi w strukturze drewnopodobnego materiału wyróżnia produkty Salamander i sprawia, że ciężko odróżnić okleinę od prawdziwego drewna. Inżynierowie i projektanci okien dokładają wszelkich starań, by pod względem estetyki okna nie miały sobie równych. Stanowią one dzięki temu jedną z najlepszych imitacji drewna na rynku.
Jeśli mowa zaś o oknach w białym kolorze, kolejnym wyzwaniem stojącym przed projektantami jest stworzenie profili o idealnym odcieniu bieli. Świadczy ona nie tylko o jakości okna PCV, ale też jego wytrzymałości oraz łatwości utrzymania go w idealnym stanie. Salamander dokłada więc wszelkich starań, by jego okna były śnieżnobiałe. Już na pierwszy rzut oka wyróżniają się one pośród wyrobów konkurencji, która może tylko z zazdrością podziwiać ich kunszt.
Jaki jest sekret białych okien Salamander? Są one tworzone ze specjalnego granulatu używanego jako surowiec w produkcji okien PCV. Wykonywane są one w Niemczech, gdzie eksperci pilnują, by profile Salamander były wyjątkowo lśniące i perłowo białe.
Kolorystyka okien Salamander jest jednym z czynników, które przemawiają za wysoką jakością produktów firmy. Nie tylko są one wytrzymałe i funkcjonalne, ale również przebijają propozycje konkurencji swoją klasą i estetyką. Okna z oklein drewnopodobnych, jak i klasyczne profile PCV firmy Salamander są oryginalne w swojej budowie oraz wykończeniu.

© 2018 Grupa Solo - Producent Okien, Drzwi, Stolarki Aluminiowej