producent okien i drzwi

chat online
Wysoki standard

Wysoki standard

Doświadczenie, które zdobywamy współpracując z dostawcami oraz informacje od klientów dotyczące ich preferencji i wymagań, skłaniają nas do ciągłego rozwoju, poszukiwania nowoczesnych rozwiązań oraz udoskonalania oferty.

To właśnie klient jego rosnące wymagania, nowe potrzeby uświadamiają nam, że stanie w miejscu oznacza tak naprawdę krok w tył. Ciągłe zmiany powodują konieczność dopasowania oferty oraz przystosowania produktu do wymagań jakie stawia, klient, przepisy oraz zmieniające trendy w branży budowlanej. Poddając się temu nurtowi postanowiliśmy wprowadzić szereg ulepszeń w naszej ofercie, które wierzymy, że przyczynią się do bezpośredniej poprawy funkcjonalności, wyglądu oraz bezpieczeństwa naszych produktów. Wszystkie nasze okna standardowo, bez żadnej dopłaty wyposażymy w:

Termiczną, wielokomorową listwę parapetową.

W naszej listwie zastosowana została geometria 5-komorowa co sprawia, że łącznik cechuje się lepszą izolacyjnością cieplną. Półotwarta - środkowa piąta komora sprawia, że listwa jest bardziej elastyczna, a co się z tym wiąże ułatwia jej wpięcie do systemu. Dzięki szerokim wąsom listwa idealnie wpasowuje się do ramy. Nasz produkt przystosowano do powszechnie stosowanej w Polsce grubości parapetów wewnętrznych, maksymalnie do 30mm. Nasza listwa posiada również drugie zastosowanie-służy do transportu okien, dzięki niej profil okienny podczas transportu jest chroniony przez wysokie płozy, które ułatwiają również montaż za pomocą kotew montażowych. Kluczowym elementem oferowanej przez nas listwy jest uszczelka wewnętrzna, dodatkowo polepsza parametry termiczne okna.

Zaślepka wrębu.

Do utrzymania okien w czystości niezbędnym elementem każdego okna będzie z pewnością zaślepka wrębu okuciowego. Proponujemy do wyboru trzy kolory w zależności od barwy stolarki tj, biały, karmelowy oraz brązowy. Wbrew pozorom ten niewielki gumowy element znacząco wpływa na wygląd okna, oraz ułatwia mycie i ogólnie wpływa na estetykę wyrobu.

Trzy zaczepy anty wyważeniowe na skrzydło.

Większość producentów stolarki PCV stosuje jeden zaczep anty wyważeniowy na skrzydło montując go na ramie ościeżnicy. Dwa zaczepy to rzadkość na rynku, w którym dominuje polityka bezwzględnego ograniczania kosztów. Takie oszczędności odbijają się na bezpieczeństwie produkowanych okien, które dopiero po doposażeniu w okucia anty wyważeniowe klasy WK1 lub WK2 zapewniają prawidłowe zabezpieczenie anty wyważeniowe. W naszych oknach standardowo montujemy UWAGA!!! 3 zaczepy anty wyważeniowe na kwater. Takie rozwiązanie zapewnia znacznie wyższy poziom zabezpieczenia anty wyważeniowego oraz poszerza zakres regulacji docisku skrzydła z ramą. Dzięki trzem zaczepom anty wyważeniowym nasze okna są zdecydowanie szczelniejsze, lepiej izolują od hałasu, łatwiejsze w montażu oraz bezpieczniejsze.

Ramka termiczna Swiss Spacer

Wszystkie okna produkowane przez Grupę Solo już w standardzie wyposażone są w termo ramkę SWISSSPACER, bez względu czy są to okna dwu czy trzy szybowe. W odróżnieniu od powszechnie stosowanych ramek dystansowych wykonanych z metalu, ciepła ramka SGG SWISSSPACER wykonana jest z materiałów wysokiej jakości. Zostały one zoptymalizowane termicznie, dokładnie wzmocnione poprzez zastosowanie włókna szklanego oraz z zewnętrznej strony oklejone bardzo cienką folią ze stali nierdzewnej lub z aluminium. Folia zapewnia odpowiednie przywieranie uszczelniaczy mocujących szybę zespoloną. Jest to gwarantem hermetyczności wobec gazów, które wypełniają przestrzeń międzyszybową, jak też pary wodnej. Takie rozwiązanie gwarantuje doskonałą termoizolacyjność okna, co jest dzisiaj podstawową jego funkcją. To co wyróżnia ciepłą ramkę SGG SWISSPACER, to bardzo wysoka wytrzymałość na wysokie temperatury oraz obciążenia mechaniczne. Jest to zdecydowanie wyższy poziom aniżeli reprezentują ramki aluminiowe. Ciepła ramka SGG SWISSPACER odporna jest na temperaturę stałą do 100°C, zarówno mechanicznie jak i termicznie.

Reasumując: Koniec problemów z roszeniem szyb i skraplaniem pary wodnej na oknie.

Mamy nadzieję, że szereg zmian jakie przygotowaliśmy spotka się z uznaniem naszych klientów.

© 2018 Grupa Solo - Producent Okien, Drzwi, Stolarki Aluminiowej