producent okien i drzwi

chat online
Blog

11.07.2018

Ekskluzywne okna - jak wybrać okna klasy premium?

Jakie okna i drzwi wybrać, aby być z nich zadowolonym przez lata? Na rynku znajduje się wiele produktów, które rekomendowane są jako najlepsze i na pierwszy rzut oka ciężko(...)

zobacz

04.09.2017

Okna antywłamaniowe

Kiedy decydujemy się na zakup okien antywłamaniowych, koniecznie musimy sprawdzić ich specyfikację. Okazuje się bowiem, że wiele produktów stolarki otworowej jest antywłamaniowych(...)

zobacz

23.08.2017

Jak wybrać odpowiedni kolor okien?

Wybór koloru okien do domu czy innego budynku zależy od wielu czynników. Z pewnością ich wybarwienie musi pasować do stylu , architektury, a także koloru elewacji oraz dachu.(...)

zobacz

15.12.2016

Jak wyregulować okna PCV na zimę?

Kiedy nadchodzi zima, należy zadbać o wiele czynników, które sprawiają, że w domu jest cieplej. Jednym z nich jest regulacja okien. Można ją wykonać samemu, choć wiele(...)

zobacz

12.12.2016

Ciepły montaż okien - czy warto?

Nie tylko odpowiednie okna zapewnią w domu ciepło. Bardzo ważne jest także ich prawidłowe zamontowanie. Ciepły montaż okien lub inaczej montaż warstwowy to jedna z technik, która(...)

zobacz

08.12.2016

Jak wybrać okna do domu jednorodzinnego?

Stajesz właśnie przed wyborem okien do Twojego domu jednorodzinnego? Przy zakupie musisz zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii. Zakup okien to decyzja, która musi(...)

zobacz

01.12.2016

Aluminiowe systemy drzwi przesuwnych

Aluminiowe systemy drzwi przesuwnych to doskonałe rozwiązanie do każdego domu lub innych obiektów budowlanych. Konstrukcje aluminiowe są bowiem solidne i bardzo odporne na ewentualne(...)

zobacz

01.12.2016

Ślusarka aluminiowa – najlepsza jakość

Ślusarka aluminiowa to świetnej jakości konstrukcje do okien i drzwi, ale nie tylko. Systemy aluminiowe wyróżniają się wieloma zaletami, wybierając więc okna lub drzwi do budynku,(...)

zobacz
© 2018 Grupa Solo - Producent Okien, Drzwi, Stolarki Aluminiowej