Nagrody i wyróznienia

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego dla PPHU SOLO!

 

Okna PCV serii LuftHaus zdobywcą Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Budowlanych 2017. Nagroda jest potwierdzeniem wysokiej jakości okien, ich funkcjonalności oraz perfekcyjnego wzornictwa.

Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM odbyły się w dniach 24-26 marca 2017. Jest to największa tego typu impreza na Podkarpaciu. W tym roku na targach zaprezentowało się prawie 300 wystawców. Przez trzy dni targi odwiedziło aż 14 tysięcy osób.

Tradycyjnie podczas targów odbył się konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Głównym celem tego konkursu jest wyłonienie najlepszych materiałów oraz technologii, które oferowane są na targach. PPHU SOLO otrzymało Złoty Medal za okno PCV systemu LuftHaus. Jest to niewątpliwe potwierdzenie, że system ten spełnia najwyższe standardy jakości.

LuftHaus to innowacyjny system okien PCV. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, okna są dziesięć razy szczelniejsze, bezpieczne za sprawą krytych okuć RC1 i kontraktonów oraz energooszczędne. Montaż tych okien pozwala więc do minimum ograniczyć straty ciepła w budynku, zapewnia optymalne wyciszenie wnętrz oraz gwarantuje wygodę codziennego użytkowania i bezpieczeństwo.

 

JAKOŚĆ ROKU 2014
Prestiżowe wyróżnienie dla Grupy Solo w kategorii PRODUKT. Już po raz kolejny doceniono wysoką jakość produkowanych okien PCV oraz solidnej stolarki aluminiowej. Opinie o konkursie Jakość Roku - pobierz pdf


LIDER PODKARPACIA  2014

 


Grupa Solo znalazła się wśród najlepszych w regionie instytucji i przedsiębiorstw, które uhonorowane zostały statuetką Lider Podkarpacia 2014.

Wiodący w regionie producent okien PCV oraz stolarki budowlanej
Grupa Solo to lider z południowo-wschodniej części Polski, który zajmuje się produkcją nowoczesnych okien PCV oraz dystrybucją doskonałej jakości towarów z branży stolarki budowlanej. Wszystkie produkty spełniają oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie i wieloletnia praca pozwalają bowiem na tworzenie asortymentu, który spełnia wysokie standardy. Solo to dzisiaj marka rozpoznawalna już nie tylko na Podkarpaciu.

Grupa Solo obsługuje takie miasta jak: Stalowa Wola, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Pruszków. Firma jednak wciąż otwarta jest na nowe rynki.

Produkty doskonałej jakości
Wszystkie proponowane przez firmę Solo okna, drzwi, bramy oraz ogrodzenia to konstrukcje najwyższej jakości. Wyprodukowane z surowców i materiałów solidnych oraz wytrzymałych. Wiele lat doświadczenia w obsłudze klientów to dokładne poznanie ich rozmaitych potrzeb i oczekiwań, a co za tym idzie przystosowanie produktów do najczęściej pojawiających się wymagań.

Docenieni w skali województwa
Statuetki Lider Regionu wręczone zostały 17 firmom oraz instytucjom z terenu Podkarpacia. Uroczysta gala rozdania wyróżnień odbyła się w rzeszowskim klubie LUKR. Firma Solo otrzymała nagrodę w kategorii Budownictwo, stolarka PCV i aluminium wdrażanie innowacyjnych technologii.

Te prestiżowe statuetki powędrowały do podmiotów, które mają największy wkład w rozwój województwa podkarpackiego oraz kraju - zarówno pod względem gospodarczym, jak i naukowym oraz kulturalnym. Nagroda przyznawana jest po to, aby podkreślić działalność, która przyczynia się do rozwoju oraz promocji regionu. Liderzy poszczególnych kategorii wybierani są przez specjalnie powołaną do tego Kapitułę.

Tytuł Lider Regionu to spore wyróżnienie, które bardzo cieszy. Nagroda stanowi doskonałe uhonorowanie ciężkiej wieloletniej pracy, a dla samych zwycięzców jest to powód do dumy.

 

 PIERWSZE MIEJSCE PODKARPACKIE ZŁOTE OKNA

 

Podkarpacki Portal Remontowo Budowlany już po raz drugi zorganizował konkurs dla producentów stolarki okiennej z Podkarpacia - „Podkarpackie Złote Okna”. Podobnie jak w roku poprzednim, firma PPHU SOLO ze Stalowej Woli zajmująca się produkcją okien w systemie SALAMANDER, zajęła I miejsce.

Ponadto przedsiębiorstwo wyróżnione zostało dyplomem „Najbezpieczniejsze Okna w Standardzie”, ponieważ jako jedyna firma w swojej podstawowej ofercie posiada okna z trzema zaczepami anty wyważeniowymi w skrzydle rozwierno-uchylnym.

O konkursie:
W poprzedniej edycji konkursu użytkownicy portalu, sympatycy i klienci mogli przez blisko dwa miesiące głosować na te ich zdaniem najlepsze okna, które produkowane są na terenie Podkarpacia.

Z kolei w tegorocznym plebiscycie, jeszcze w pierwszym etapie konkursu, użytkownicy wskazywali 9 spośród 50 cech, które są dla nich najważniejsze przy wyborze stolarki okiennej. Nadesłano 5743 ankiety. Najczęściej pojawiające się w nich cechy to:

 

  • klasa
  • klasa profilu,
  • szerokość profilu,
  • ilość komór w profilu,
  • współczynnik U szyby,
  • zaczepy antywyważeniowe,
  • blokada błędnego położenia klamki,
  • cena brutto z montażem okien białych,
  • cena brutto z montażem okien w kolorze standardowym jednostronnym,
  • profesjonalna wycena

W drugim etapie konkursu, pracownicy portalu podając się za klientów, poprosili o przygotowanie oferty specjalnej, która spełniać musiała dokładnie określone wymagania. Na ich podstawie dokonano później porównania produktów i ostatecznie wyłoniono zwycięzcę.

 

LIDER ROKU 2014