producent okien i drzwi

chat online
O firmie

O firmie

Grupa Solo to połączenie tradycji, nowoczesnej myśli technologicznej i nowatorskich rozwiązań, które niejednokrotnie wyprzedziły trendy w branży. Wizjonerskie spojrzenie na stolarkę okienną i odważne pomysły pomagają nam tworzyć ofertę, która nie tylko wyprzedza konkurencję, ale trafia w potrzeby naszych klientów i jest stale aktualna, pomimo zmieniających się trendów.

My nie podążamy za trendami, my je kreujemy.

Nieustanne śledzenie nowości, ciągłe aktualizowanie wiedzy i wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie innowacyjnych i prekursorskich rozwiązań. Tworząc okna LuftHaus zwróciliśmy szczególna uwagę na potrzebę uzyskania maksymalnej szczelności i opracowaliśmy produkt, który technologicznie wyprzedził konkurencję.

Kompletując naszą ofertę dbamy o to, by spełniała wysokie wymagania naszych klientów. Ponadto oferujemy rozwiązania, które pozwalają na realizację wizjonerskich i ponadczasowych projektów.

Dopasowując się do zmieniających się trendów i wsłuchując się w potrzeby klientów, do oferty okien PCV wprowadziliśmy produkt z możliwością wymiany nakładki aluminiowej. Użycie nowych materiałów w połączeniu z zaawansowaną technologią pozwala na wydobycie ich najlepszych cech i uzyskaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Pragnąc zapewnić swobodę w kreowaniu wnętrza Twojego domu, poszliśmy o krok, dalej i zaprojektowaliśmy unikalną nakładkę aluminiową z wymiennym rdzeniem. Dzięki temu nasi klienci otrzymują produkt, który nie traci na swojej aktualności. Dodatkowo zyskują możliwość wyboru różnorodnej kolorystyki, w tym imitacji metali oraz szlachetnego drewna, co pozwala na swobodną kreację Twojego wnętrza i pozwoli nadać mu indywidualny charakter.

© 2018 Grupa Solo - Producent Okien, Drzwi, Stolarki Aluminiowej